Centrum Usługowo - Handlowe (Targowisko)

Targowisko Miejskie, którego jesteśmy administratorem, zlokalizowane jest przy ulicy Gen. J. Bema w Rydułtowach. Centrum Usługowo – Handlowe czynne jest codziennie, natomiast dniami targowymi są wtorki i piątki.

Teren placu targowego jest utwardzony, powierzchnie dróg są wyłożone kostką lub asfaltem. Na terenie targowiska znajdują się ubikacje z umywalkami, wodą bieżącą ciepłą i zimną dla kupujących, sprzedających oraz dla personelu targowiska. Osobno wydzielona jest toaleta dla pracowników kiosków spożywczych.

Handlujący prowadzą sprzedaż z zadaszonych straganów, jak również z własnych namiotów ustawianych na terenie placu targowego. Targowisko w Rydułtowach posiada dużą liczbę sprzedawców, co przekłada się na bogactwo proponowanej oferty. Sprzedawany asortyment jest wysokiej jakości i dostosowany do trendów panujących na rynku jeśli chodzi o wzory, fasony czy kolory.

W ofercie znajduje się bogaty wybór artykułów spożywczych, przemysłowych, różnorodność odzieży i butów, jak również kwiaty i krzewy ozdobne.

Na terenie targowiska znajduje się duży parking umożliwiający kupującym jak i handlującym swobodne zaparkowanie samochodu.

Przykładowy cennik dla handlujących:

   • Stragany zadaszone - opłata jednorazowa za handel wynosi ok.24,00zł
   • Handel z własnych namiotów, stolików – 3,50 zł za każdy m2
   • Opłata za wodę – 4,00 zł
   • Opłata za prąd – 6,00 zł

Szczegółowych informacji dotyczących rezerwacji miejsc można uzyskać u Zarządcy targowiska – Pani Joanny Gola pod numerem telefonu: 515 752 790, 508 379 329.

.